Sztafeta Firm została stworzona z myślą o pomorskich pracownikach, menedżerach, dyrektorach pomorskich firm, instytucji, organizacji. Od kilku lat w sportowy sposób integruje pomorskie środowisko biznesowe. Poprzez pozytywne emocje, zdrową rywalizację oraz zasady fair play można nawiązywać wartościowe relacje oraz zacieśnić więzy w swoim zespole.

W roku 2019 w zawodach wystartowało 149 drużyn z 89 firm. Firmy reprezentowali przedstawiciele wszystkich szczebli: pracownicy, specjaliści, menedżerowie, prezesi, dyrektorzy. Są to osoby aktywne, świadome związku ruchu i aktywnego życia ze zdrowiem, otwarte na nowości i nietypowe rozwiązania. Głównie osoby młode, w wieku od 24 do 45 lat.

Zapraszamy do dołączenia do nas podczas Sztafety Firm 2020. Zawody odbędą się w sobotę 3 października 2020 r. na terenie kampusu AWFiS Gdańsk. EXPO zostanie zlokalizowane na murawie stadionu lekkoatletycznego, w samym centrum miasteczka startowego.

Opłata za stoisko 3 x 3 m wynosi 400 zł netto. Istnieje możliwość wykupienia większej ilości stoisk.

W ramach opłaty:

  • miejsce na stoisko/ namiot,
  • wjazd na teren zawodów,
  • dostęp do prądu,
  • informacje o wystawcy w mailingu do zawodników oraz w poście na profilu zawodów na Facebooku.

Rekomendujemy przygotowanie stoiska w postaci namiotu (nie zapewniamy namiotów). Za dodatkową opłatą możemy pomóc w wynajęciu namiotu lub zapewnimy miejsce w dużym namiocie (szczegóły do ustalenia).

Zachęcamy do przygotowania oferty zarówno dla firm, jak i indywidualnych zawodników.

Kontakt w sprawie expo: Małgorzata Pryśko-Grobelna, biuro@sztafetafirm.org,  tel. 504 487 257.

Pobierz ofertę EXPO w PDF >>> TUTAJ.