W tym miejscu zebrane będą najważniejsze informacje dla kapitanów.

Zasad bezpieczeństwa 

W związku z sytuacją związaną z koronawirusem oraz covid-19 wprowadziliśmy zasady bezpieczeństwa, które obowiązują podczas naszych zawodów. Prosimy o zapoznanie się z nimi oraz o ich przestrzeganie.

Zmianie uległa formuła zawodów. W tym roku biegniemy w dwóch turach. Pierwsza tura, czyli sztafety damskie i męskie, wystartuje o godzinie 10:00, druga, czyli sztafety mieszane, o godzinie 12:30. Aktualny program zawodów znajduje się TUTAJ. 

Skrócone zasady:

  • Zawody odbędą się w dwóch turach: sztafety damskie i męskie wystartują o godzinie 10:00, sztafety mieszane o godzinie 12:00.
  • Rezygnujemy z dużego namiotu cateringowego na rzecz mniejszych namiotów, w których będą mogły przebywać maksymalnie 24 osoby / 6 sztafet.
  • Kibice i osoby towarzyszące będą mogły przebywać tylko i wyłącznie na trybunach stadionu po uprzednim wypełnieniu ankiety epidemiologicznej (warunek konieczny).
  • Zmiany zawodników w strefie zmian będą bezdotykowe, rezygnujemy z przekazywania pałeczek.
  • Lunch boxy będą konfekcjonowane.

Zasady bezpieczeństwa – pełna wersja – kliknij TUTAJ. 

Jak zapisać drużynę? Kliknij TUTAJ.

Jeżeli po rejestracji drużyny nastąpią jakieś zmiany (np. w składzie sztafety lub w kolejności biegu) to możesz to edytować w swoim panelu w serwisie elektronicznezapisy.pl. Masz na to czas do czwartku 1 października 2020 do godz. 14:00.

Oświadczenia uczestników

Każdy członek drużyny musi własnoręcznie podpisać oświadczenie. Komplet oświadczeń (4 sztuki) zostawisz w biurze zawodów podczas odbioru pakietu startowego. Pobierz oświadczenie TUTAJ.