Sztafeta Firm została stworzona z myślą o pomorskich pracownikach, menedżerach, dyrektorach pomorskich firm, instytucji, organizacji. Od kilku lat w sportowy sposób integruje pomorskie środowisko biznesowe. Poprzez pozytywne emocje, zdrową rywalizację oraz zasady fair play można nawiązywać wartościowe relacje oraz zacieśnić więzy w swoim zespole.

W roku 2019 w zawodach wystartowało 149 drużyn z 89 firm. Firmy reprezentowali przedstawiciele wszystkich szczebli: pracownicy, specjaliści, menedżerowie, prezesi, dyrektorzy. Są to osoby aktywne, świadome związku ruchu i aktywnego życia ze zdrowiem, otwarte na nowości i nietypowe rozwiązania. Głównie osoby młode, w wieku od 24 do 45 lat.

Zapraszamy do wykorzystania mocy i możliwości Sztafety Firmy do wzmocnienia działań komunikacji wizualnej Waszej firmy. Niech Was zobaczą na banerach, balonach, winderach, koszulkach etc.

Z jakich dodatkowych możliwości możecie skorzystać?

OFERTA SPONSORSKA

Skorzystajcie z jednego z trzech pakietów sponsorskich, które zapewnią wieloaspektowe korzyści wizerunkowe. Do wyboru: Sponsor Tytularny, Sponsor lub Partner. Pełna oferta SPONSORSKA znajduje się TUTAJ. Każdy z pakietów możemy dostosować do Waszych pomysłów!

Pobierz ofertę sponsorską w PDF >>> TUTAJ.

OFERTA EXPO

Chcecie zaprezentować swoje produkty lub usługi bez dołączania do Sztafety FIrm jako Sponsor? To oferta EXPO jest dla Was!  EXPO zostanie zlokalizowane na murawie stadionu lekkoatletycznego, w samym centrum miasteczka startowego i odbędzie się w tym samym dniu co zawody – 3 października 2020 r.

Opłata za stoisko 3 x 3 m wynosi 400 zł netto. Istnieje możliwość wykupienia większej ilości stoisk.

W ramach opłaty:

  • miejsce na stoisko/ namiot,
  • wjazd na teren zawodów,
  • dostęp do prądu,
  • informacje o wystawcy w mailingu do zawodników oraz w poście na profilu zawodów na Facebooku.

Rekomendujemy przygotowanie stoiska w postaci namiotu (nie zapewniamy namiotów). Za dodatkową opłatą możemy pomóc w wynajęciu namiotu lub zapewnimy miejsce w dużym namiocie (szczegóły do ustalenia).

Zachęcamy do przygotowania oferty zarówno dla firm, jak i indywidualnych zawodników.

Pobierz ofertę EXPO w PDF >>> TUTAJ.

DODATKOWE NOŚNIKI REKLAMOWE

W pakiecie startowym każda sztafeta za zagwarantowaną ekspozycję banera reklamowego. Jeżeli chcecie być bardziej widoczni pośród pozostałych drużyn, możecie zapewnić sobie ekspozycję dodatkowych nośników reklamowych. Wybierzcie rodzaj nośnika i miejsce na terenie Kampusu: strefa startu i mety, strefa zmian, trasa biegowa, namioty cateringowe.

BANER REKLAMOWY – każda sztafeta ma zagwarantowane miejsce ekspozycji baneru o max. wymiarach 2,5 x 1,5 m na stadionie lekkoatletycznym. Dodatkowy baner: 200 zł netto

WINDERY – 200 zł netto przy strefie zmian (2 stuki)

BALON REKLAMOWY – 400 zł netto

BRAMA PNEUMATYCZNA – 600 zł netto

Kontakt w sprawie dodatkowych możliwości: Małgorzata Pryśko-Grobelna, biuro@sztafetafirm.org, tel. 504 487 257.