Global Service – Przeprowadzki to przede wszystkim zespół.

My Globalni Zwycięzcy (tak tytułuje się nasz Teem sportowy) wiemy,że stoją za nami imponujące realizacje:
– Przeprowadzka Centrum Medycyny Nieinwazyjnej, do którego przeniósł się szpital na Klinicznej i część starych klinik ze Smoluchowskiego to 488 łóżek, 55 tys. m kw. powierzchni, 10 tys. sztuk mebli oraz ponad 2 tys. pomieszczeń

– Telkom Telmor – polska firma pochodząca z Gdańska, która od początku swojego istnienia wyznaczała najwyższe standardy w zakresie kreowania rozwiązań w świecie sygnałów i technologii. Przeprowadziliśmy dla nich całą linię produkcyjną wraz z warsztatami oraz magazynem produktów gotowych.

– firma EPAM, Cognizant, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i wiele wiele innych!

Zapraszamy na naszą stronę www.gs-przeprowadzki.pl do zakładki https://globalservice-przeprowadzki.pl/dlaczego-my/referencje/.

Jednak referencje, prężny dział handlowy czy wysokie ubezpieczenie (na 2 miliony złotych – ewenement w naszej branży) nie zastąpią zespołu.

Dlatego Sztafeta Firm to projekt dla nas. Przeczytaliśmy o nim wieczorem 14.05.2019 około godziny 20:00 na trojmiasto.pl.

Decyzja o wzięciu udziału była właściwie natychmiastowa. W późnych godzinach rozdzwoniły się telefony między naszymi pracownikami i wszyscy głośno krzyczeli TAK.

Aby sięgnąć wyżej trzeba umieć liczyć na siebie nawzajem. Podchodzimy do imprezy Sztafeta Firm w sposób nie tylko sportowy czy promocyjny. Jest to dla nas również spotkanie rodzinne. Wśród naszych kibiców zapowiedziały swoją obecność rodziny i przyjaciele naszych pracowników. Wiemy, że nasz dobry zespół to nie tylko zasługa atmosfery w pracy to również wsparcie naszych rodzin. Można by rzec,że sztafetową pałeczkę zwycięzcy przekazujemy sobie na co dzień tak w pracy jak i dzięki naszym najbliższym.