Do udziału zapraszamy pracowników, kierowników, managerów, dyrektorów i prezesów, którzy szukają nowych pomysłów na skuteczne zintegrowanie zespołu i działania team buildingowe.

Bieg sztafetowy to klasyczne wyzwanie z zakresu team building. W Sztafecie Firm startują pomorskie firmy i instytucje, które szukają nowych pomysłów na skuteczne zmotywowanie zespołu.

Zmotywuj kolegów i koleżanki do startu w Firmowych barwach, wspieraj w realizacji pozazawodowych pasji, postaw na pracę zespołową i work-life balance. Niech Firmowa Sztafeta wyzwoli pozytywne emocje i będzie inkubatorem przedsiębiorczości, lojalności i samorealizacji. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

W pakiecie startowym każda drużyna otrzymuje LunchBox z delikatesami i napojami.

Integralnym elementem wydarzenia jest Piknik Firmowy, który przez lata stał się strefą networkingu. To właśnie tu, pośród pozytywnych sportowych emocji, nasi zawodnicy nawiązują kontakty, poznają się wzajemnie, celebrują sportowe święto nie tylko w gronie swoich współpracowników. Udostępniamy przestrzeń, w której można odpocząć, zintegrować się, a także rozwinąć sieć swoich kontaktów biznesowych!

Dodatkowe możliwości:

  • miejsce dla sztafety (4 osoby) w namiocie cateringowym – 80 zł,
  • strefa chilloutu przygotowana przez daną Firmę – cena do uzgodnienia. Udostępniamy miejsce i możliwości do przygotowania przez Waszą Firmę wyjątkowej strefy chillout, w której możecie zaprezentować Wasze wartości oraz pozyskać nowych partnerów biznesowych!